جلسه کارگروه شناسه کالای پوشاک تشکیل شد

به گزارش خبرنگار صنعت کفش، سلسله جلسات کارگروه شناسه کالای نساجی و پوشاک روز گذشته با حضور نمایندگانی از وزارت صنعت، معدن و تجارت، مرکز ملی شماره گذاری و ایرانکد، راس گسترش تجارت الکترونیک، ستاد مرکزی نزاع با قاچاق کالا و ارز، انجمن‌های و تشکل‌های صنعت های نساجی و پوشاک و نماینده جامعه مدیران و متخصص ها صنعت کفش کشور‌ایران برگزار گردید . 

در ابتدای این جلسه، تابش، دبیر کارگروه ملی شناسه متاع با بیان این زمینه که ماده 11 دین نامه اجرایی قانون مقررات صادرات و واردات ناظر بر شروط تصویب و ترخیص فرآورده می‌باشد؛ تاکید نمود که با دقت به بالا دست بودن این قانون نسبت به مصوبات کارگروه شناسه کالا، در هنگان نهایی شدن تصمیمات باید این ماده قانونی هم مدنظر قرار گیرد . در این راستا مقرر گردید تا ایده ها کارشناسان در این خصوص اخذ گردد . 

 

از آنجایی که در جلسه پیشین جدول زمانی اجرای این طرج به تصویب حاضران رسیده بود؛ در این گردهمایی به آنالیز طبقات گروه‌های محصول در هرمورد از حوزه‌های نساجی، پوشاک و کفش پرداخته شد و نمایندگان هر کدام از تشکل‌ها ایده ها خود در زمینه‌ی طبقه‌بندی گروه‌ها را ارائه نمودند . در این خصوص با دقت به اهمیت موضوع و همینطور اعمال نظرها کارشناسی، مقرر شوید حیث نهایی کارگروه درباره ی طبقه‌بندی کالاهای نساجی، پوشاک و کفش از نحوه خانم مهندس محرابی،ریاست کارگروه و رئیس کل متشخص دفتر کار صنعت های نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت و همینطور با همفکری تشکل‌ها و انجمن‌ها آخرین و به بقیه اعضای کارگروه اعلام گردد . 

در این گردهمایی همچنین در مورد بهسازی و رفع اشتباهات وبسایت و سامانه شناسه محصول هم نظراتی مطرح گردید که راس بسط تجارت الکترونیک در این خصوص قسم مساعدت و رفع این ایرادات را اعطا کرد . 

در ادامه این گرد‌همایی مقرر شوید با اعتنا به جدول هنگامی اجرای این طرح، کدهای کالایی ما‌نده در مجموعه کالایی نساجی، پوشاک و کفش وارد سیستم شناسه محصول گردد تا مقدمات عملیاتی شدن این طرح در اسرع وقت مهیا گردد . 


charmsara

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت مشکل در برقراري تماس به سايت ميهن مشاور مراجعه کنيد

تحصیل نیوز

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: کارگروه ,پوشاک ,شناسه ,گردد ,صنعت ,دوشی ,نساجی، پوشاک ,کارگروه شناسه ,شناسه محصول ,مقرر شوید ,صنعت، معدن ,کارگروه شناسه کالای
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

انجمن علمي دانشجویان فناوري اطلاعات شهرستان سقز پاپیک|داستان|داستان کوتاه|ضرب المثل|سخن بزرگان|شعر طنز فارسی دانلود دستگردان خبر مه فایل دنیای بازی خبرگزاری وحیدیه نگار شارژ دی آموزش نوین گرافیک -چاپ روی اجسام -چاپ روی پیکسل