جلسه کارگروه شناسه کالای پوشاک تشکیل شد

ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

به گزارش خبرنگار صنعت کفش، سلسله جلسات کارگروه شناسه کالای نساجی و پوشاک روز گذشته با حضور نمایندگانی از وزارت صنعت، معدن و تجارت، مرکز ملی شماره گذاری و ایرانکد، راس گسترش تجارت الکترونیک، ستاد مرکزی نزاع با قاچاق کالا و ارز، انجمن‌های و تشکل‌های صنعت های نساجی و پوشاک و نماینده جامعه مدیران و متخصص ها صنعت کفش کشور‌ایران برگزار گردید . 

در ابتدای این جلسه، تابش، دبیر کارگروه ملی شناسه متاع با بیان این زمینه که ماده 11 دین نامه اجرایی قانون مقررات صادرات و واردات ناظر بر شروط تصویب و ترخیص فرآورده می‌باشد؛ تاکید نمود که با دقت به بالا دست بودن این قانون نسبت به مصوبات کارگروه شناسه کالا، در هنگان نهایی شدن تصمیمات باید این ماده قانونی هم مدنظر قرار گیرد . در این راستا مقرر گردید تا ایده ها کارشناسان در این خصوص اخذ گردد . 

 

از آنجایی که در جلسه پیشین جدول زمانی اجرای این طرج به تصویب حاضران رسیده بود؛ در این گردهمایی به آنالیز طبقات گروه‌های محصول در هرمورد از حوزه‌های نساجی، پوشاک و کفش پرداخته شد و نمایندگان هر کدام از تشکل‌ها ایده ها خود در زمینه‌ی طبقه‌بندی گروه‌ها را ارائه نمودند . در این خصوص با دقت به اهمیت موضوع و همینطور اعمال نظرها کارشناسی، مقرر شوید حیث نهایی کارگروه درباره ی طبقه‌بندی کالاهای نساجی، پوشاک و کفش از نحوه خانم مهندس محرابی،ریاست کارگروه و رئیس کل متشخص دفتر کار صنعت های نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت و همینطور با همفکری تشکل‌ها و انجمن‌ها آخرین و به بقیه اعضای کارگروه اعلام گردد . 

در این گردهمایی همچنین در مورد بهسازی و رفع اشتباهات وبسایت و سامانه شناسه محصول هم نظراتی مطرح گردید که راس بسط تجارت الکترونیک در این خصوص قسم مساعدت و رفع این ایرادات را اعطا کرد . 

در ادامه این گرد‌همایی مقرر شوید با اعتنا به جدول هنگامی اجرای این طرح، کدهای کالایی ما‌نده در مجموعه کالایی نساجی، پوشاک و کفش وارد سیستم شناسه محصول گردد تا مقدمات عملیاتی شدن این طرح در اسرع وقت مهیا گردد . 


charmsara کارگروه ,پوشاک ,شناسه ,گردد ,صنعت ,دوشی ,نساجی، پوشاک ,کارگروه شناسه ,شناسه محصول ,مقرر شوید ,صنعت، معدن ,کارگروه شناسه کالای

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشخصات


کسب درآمد

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

rap3da-tak بهترین مقاله سمپر ها وب سایت رسمی دی جی مرتضی چیذری مرتضی چیذری یوزرنیم و پسورد نود32 + لایسنس نود32 کاملا رایگان و پر سرعت مشاور ایمنی کوپلینگ آتش نشانی گرمایش برودت پارس حقایقی درباره ی فلزیاب پیمکس آوند پرینتر عرضه و پخش اسپند دود کن برقی ثامن دکوراسیون خانه آرا دانلود آهنگ و فیلم-مجله تفریحی فارسی ششم درس ازاد دانلود هاتگرام براي رايانه انشا پایه هفتم صفحه 55 لاله کارت چگونه صادر میشود رمان هوس در گذشته ایده نوآورانه در تاسیسات خدایا درد گرفتم دانلود فیلم mae bia فیلم سلاح دوبله فارسی جواب جدول صفحه ۴۱ کتاب نگارش چهارم ابتدایی