وقتی دانشجو شدم به‌مدت یک تا ۲سال دوران کافی برای آنکه عمل چرم انجام دهم نداشتم، ابزارم هم اصفهان بود و دسترسی‌اش برایم ممکن کمبود

کیف اداری

. کمی که در معماری پیش رفتم حس کردم که حقیقتا به شروع مجدد این فعالیت احتیاج دارم؛ اول این که ساختن، تکه‌ای از من بود و ضمن این که دیدم در معماری فرایند یک طرح تا اجرای آن زیاد طولانی می‌باشد و خیلی وقت‌ها را ممکن می باشد به‌دلیل وجود صاحب کار و اعمال سلیقه‌اش اصلا به آن دست پیدا نکنی

کیف دوشی

. این شد که تصمیم گرفتم پباده سازی را درحال حاضر با یک مشاهده کرد جدید ادامه دهم . آن موقع دیگر عمل من پا گرفت . برایش نامی انتخاب کردم که صرفا مربوط به دست‌سازه‌های چرمی نباشد چون تامل کردم ممکن است یک روز به هیچ عنوان وسایل چرمی صحیح نکنم و دست‌سازه‌هایم چوبی باشد یا حتی مبلمان و وسایل دکوراسیون داخلی پباده سازی کرده و بسازم . ضمن این که اسمی که انتخاب کردم یکبار مزاح دارااست که فکر می‌کنم عمده در ذهن آدم‌ها بماند .

کیف دوشی نه

با شروع عمل جدیدم ۴، ۵ گونه ‌کیف ساختم . مشتریانم بیشتر از اطرافیان و همکلاسی‌ها بودند . آن زمان از هر کیف فقط یک عدد می‌ساختم . آن‌گاه دیدم که حقیقتا به صرفه نیست، به هر درحال حاضر دوست داشتم کارم از نظر مادی نیز تأمین‌ام نماید علاوه بر آن باید بدانید که زیرا چرم مثل پارچه تنوع متعددی ندارد نمی‌توانید روی رنگ‌ها مانور دهید، تنها در مدل‌های متفاوت اقتدار انجام این عمل را خواهید داشت . کم‌کم مدل‌ها را از آن موقعیت منحصر به فرد بیرون کردم و از هر جور یک سری عدد ساختم، چون در شرا

کیف دوشی

ی می‌خواستم از هر نوع فقط یک عدد بسازم قیمت کارها خیلی بالا میرفت . البته برای این که شم یگانه بودن را در مشتری تولید کنم نام آنها را در امور حک می کنم و علاوه بر آن می‌توانم ویرایشی روی مقدار کیف و بعضی ریزه‌کاری‌های آن طبق دلخواه مشتری انجام بدهم، همچنین هر کدام از کیف‌ها یک کد اختصاصی به‌خود و شناسنامه‌ دارا هستند . 

charmsara دوشی ,معماری ,ممکن ,انجام ,انتخاب کردم ,درحال حاضر ,پباده سازی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Dell Subtitals فروشگاه عینک مجله پزشکی اخبار فیلم صنعت دوربین ارزان سرا بهترین سایت